UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Linia 11 jest za długa. Wcześniej linia nr22 na Bema do szkoły czas dojazdu ok20minut z Zawady. Teraz wycieczka po mieście. Po co na dworzec 11 zajeżdza, a potem na Bema? Miała być zmiana, ale nie wyszła na lepsze.

Rozczarowana