UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli chodzi o 11 to prawdziwy sprawdzian, będzie zimą. Lodowisko na moście w Nowakowie, droga do Stagniewa np. Plus korki w mieście itd.. Ale z chęcią dorzucę coś do tych "wspaniałości" które rzekomo ZKM poprawił. Na linni 19 zmieniono tylko godziny odjazdów nie uwzględniając czasu przejazdu nie realnego do zrealizowania. Lewoskręt z Dąbka w Piłsudskiego wczoraj i dziś to 4- 8 minut od przystanku Dąbka/Krakusa do kolejnego Piłsudskiego/ Rynek. pomimo próśb od kierowców od kilkunastu m-cy. Nie dziwię się że ludzie wybierają Bolty itp. Dziwię się że jeszcze ta mała garstka ma cierpliwość czekać bo kiedyś przyjedzie...
Kierowca autobusu