UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na ulicy łęczyckiej budują kolejne osiedle ludzie jeżdżą do pracy dzieci do szkoły, to jest porażka że są tylko dwa autobusy na godzinę, jeżeli już tak ma być to c powinno kursować częściej żeby się dostać w inną część miasta