UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Linia 11 jest za długa. Wcześniej linia nr22 na Bema do szkoły czas dojazdu ok20minut z Zawady. Teraz wycieczka po mieście. Po co na dworzec 11 zajeżdza, a potem na Bema? Miała być zmiana, ale nie wyszła na lepsze.
Rozczarowana