16
22.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
... na sam widok tych budynków można się rozchorować.... bardzo takie przygnębiające są takie.
(2025.05.22)

info

5  
  2
To co napisał ten Pan jest szczerą prawdą Oddział Zakażny zawsze był taki pacjent zwsze był najważniejszy a to dlatego że zawsze miał wspaniały personel a to ludzie tworzą atmosferę i klimat ich serca i fachowość to wszystko czego nie da sie kupić. ten oddział to jedna zgrana rodzina która szanuje siebie i ludzi. Pracując tam pomimo ze już jestem na emeryturze zawsze mile wspominam pracę Odziale żakaznym. ak trzymać drogie koleżanki pomimo upływu czasu nic się nie zmieniło
xxxwua (2025.05.22)

info

5  
  2
& ponad 90%_ przesadzasz. podaj źródło tego wyliczenia.
(2025.05.22)
Taki powinien być standard, tak powinien być zaopiekowany każdy pacjent w każdej placówce i to co opisuje Pan Zbigniew nie powinno być czymś nadzwyczajnym. Gratuluję personelowi Szpitala Wojewódzkiemu trafnej diagnozy
(2025.05.22)

info

0  
  0
Cieszę się Zbyszek, że jesteś zupełnie zdrowy. Wystraszyłeś mnie swoją chorobą. Miło słyszeć o wspaniałym personelu w Szpitalu Miejskim, na oddziale zakaźnym. Dobrze byłoby, żebyśmy mogli tak dobrze pisać o całym personelu medycznym, we wszystkich placówkach. Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Bożena L. (2025.05.22)

info

0  
  0
Tak trudno wpisać w Google "90% kosztów utrzymania szpitali to wynagrodzenie' pierwszy wynik będzie od Al
(2025.05.23)