A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
... na sam widok tych budynków można się rozchorować.... bardzo takie przygnębiające są takie.
To co napisał ten Pan jest szczerą prawdą Oddział Zakażny zawsze był taki pacjent zwsze był najważniejszy a to dlatego że zawsze miał wspaniały personel a to ludzie tworzą atmosferę i klimat ich serca i fachowość to wszystko czego nie da sie kupić. ten oddział to jedna zgrana rodzina która szanuje siebie i ludzi. Pracując tam pomimo ze już jestem na emeryturze zawsze mile wspominam pracę Odziale żakaznym. ak trzymać drogie koleżanki pomimo upływu czasu nic się nie zmieniło
& ponad 90%_ przesadzasz. podaj źródło tego wyliczenia.
Taki powinien być standard, tak powinien być zaopiekowany każdy pacjent w każdej placówce i to co opisuje Pan Zbigniew nie powinno być czymś nadzwyczajnym. Gratuluję personelowi Szpitala Wojewódzkiemu trafnej diagnozy
Cieszę się Zbyszek, że jesteś zupełnie zdrowy. Wystraszyłeś mnie swoją chorobą. Miło słyszeć o wspaniałym personelu w Szpitalu Miejskim, na oddziale zakaźnym. Dobrze byłoby, żebyśmy mogli tak dobrze pisać o całym personelu medycznym, we wszystkich placówkach. Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Tak trudno wpisać w Google "90% kosztów utrzymania szpitali to wynagrodzenie' pierwszy wynik będzie od Al