UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cieszę się Zbyszek, że jesteś zupełnie zdrowy. Wystraszyłeś mnie swoją chorobą. Miło słyszeć o wspaniałym personelu w Szpitalu Miejskim, na oddziale zakaźnym. Dobrze byłoby, żebyśmy mogli tak dobrze pisać o całym personelu medycznym, we wszystkich placówkach. Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Bożena L.