UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszę się Zbyszek, że jesteś zupełnie zdrowy. Wystraszyłeś mnie swoją chorobą. Miło słyszeć o wspaniałym personelu w Szpitalu Miejskim, na oddziale zakaźnym. Dobrze byłoby, żebyśmy mogli tak dobrze pisać o całym personelu medycznym, we wszystkich placówkach. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Bożena L.

Anuluj