UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszę się Zbyszek, że jesteś zupełnie zdrowy. Wystraszyłeś mnie swoją chorobą. Miło słyszeć o wspaniałym personelu w Szpitalu Miejskim, na oddziale zakaźnym. Dobrze byłoby, żebyśmy mogli tak dobrze pisać o całym personelu medycznym, we wszystkich placówkach. Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Bożena L.