UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co napisał ten Pan jest szczerą prawdą Oddział Zakażny zawsze był taki pacjent zwsze był najważniejszy a to dlatego że zawsze miał wspaniały personel a to ludzie tworzą atmosferę i klimat ich serca i fachowość to wszystko czego nie da sie kupić. ten oddział to jedna zgrana rodzina która szanuje siebie i ludzi. Pracując tam pomimo ze już jestem na emeryturze zawsze mile wspominam pracę Odziale żakaznym. ak trzymać drogie koleżanki pomimo upływu czasu nic się nie zmieniło
xxxwua