UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki powinien być standard, tak powinien być zaopiekowany każdy pacjent w każdej placówce i to co opisuje Pan Zbigniew nie powinno być czymś nadzwyczajnym. Gratuluję personelowi Szpitala Wojewódzkiemu trafnej diagnozy