UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki powinien być standard, tak powinien być zaopiekowany każdy pacjent w każdej placówce i to co opisuje Pan Zbigniew nie powinno być czymś nadzwyczajnym. Gratuluję personelowi Szpitala Wojewódzkiemu trafnej diagnozy


Anuluj