UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki powinien być standard, tak powinien być zaopiekowany każdy pacjent w każdej placówce i to co opisuje Pan Zbigniew nie powinno być czymś nadzwyczajnym. Gratuluję personelowi Szpitala Wojewódzkiemu trafnej diagnozy