UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co napisał ten Pan jest szczerą prawdą Oddział Zakażny zawsze był taki pacjent zwsze był najważniejszy a to dlatego że zawsze miał wspaniały personel a to ludzie tworzą atmosferę i klimat ich serca i fachowość to wszystko czego nie da sie kupić. ten oddział to jedna zgrana rodzina która szanuje siebie i ludzi. Pracując tam pomimo ze już jestem na emeryturze zawsze mile wspominam pracę Odziale żakaznym. ak trzymać drogie koleżanki pomimo upływu czasu nic się nie zmieniło
xxxwua