A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@lobo51 - Jak te budowlane buble do 2050 roku się nie rozpadną beton marny, już się sypie, a co dopiero za 25 lat. Bo awaria na awarii bez końca. No ale jaki postęp, tor wodny 2 lata stał nie ruszony, hałdy ziemi na dnie rzeki, chwastów były jak bal na starówce za płotem PIS sobie robił, ale wówczas w TVP tego szamba wykonawczego nie pokazywali, kamery pokazywały tylko to co trzeba. To co dziś też nie działa. Brak słów
@"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". Tak jak Izery które pinokio obiecał w 2025 ? Zacznij myśleć tłuku
Zjadłabym ja flądrę ale mam za dużo dorosłych dzieci, synowych, zięciów i wnuczków
@Targowica bis - Targowica bis to jest Wasz kochany PIS.
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". - Byłoby tylko pokazane naiwniakom w TV, tak, że niby jest zrobipne (wiarygodnie, jak ten przekop). Naiwniacy by w to, jak to naiwniacy uwierzyli, bo wierzą we wszystkie kłamstwa PIS, tylko dlatedo, że im kazano wierzyć, a nie myśleć logicznie. Są oszukiwani i by się za PIS nawet bili. Ten PiS, co ich za nos wodzi.
@jaPolak - Bzdury pleciesz PiSowski sabotażysto
@Netkot - jestes chory.
Nic się tam niedzieje to wszystko tam wygląda zalosnie