61
21.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@lobo51 - Jak te budowlane buble do 2050 roku się nie rozpadną beton marny, już się sypie, a co dopiero za 25 lat. Bo awaria na awarii bez końca. No ale jaki postęp, tor wodny 2 lata stał nie ruszony, hałdy ziemi na dnie rzeki, chwastów były jak bal na starówce za płotem PIS sobie robił, ale wówczas w TVP tego szamba wykonawczego nie pokazywali, kamery pokazywały tylko to co trzeba. To co dziś też nie działa. Brak słów
Netkot (2025.05.21)
@Netkot - Po łapkach w dół widać że pisblongi są zadowolone z okradania Polski
Syndrom sztokholmski (2025.05.21)
@"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". Tak jak Izery które pinokio obiecał w 2025 ? Zacznij myśleć tłuku
(2025.05.21)
@Emigrant pl. - "zaraz będą prosić jak już nie raz w historii o najazd na własny kraj". Przecież oni już prosili o pomoc swoich mocodawców
Targowica bis (2025.05.21)
Zjadłabym ja flądrę ale mam za dużo dorosłych dzieci, synowych, zięciów i wnuczków
(2025.05.21)

info

1  
  2
@Targowica bis - Targowica bis to jest Wasz kochany PIS.
(2025.05.22)
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". - Byłoby tylko pokazane naiwniakom w TV, tak, że niby jest zrobipne (wiarygodnie, jak ten przekop). Naiwniacy by w to, jak to naiwniacy uwierzyli, bo wierzą we wszystkie kłamstwa PIS, tylko dlatedo, że im kazano wierzyć, a nie myśleć logicznie. Są oszukiwani i by się za PIS nawet bili. Ten PiS, co ich za nos wodzi.
(2025.05.22)
@jaPolak - Bzdury pleciesz PiSowski sabotażysto
Bobhaus (2025.05.22)
@Netkot - jestes chory.
(2025.05.22)
Nic się tam niedzieje to wszystko tam wygląda zalosnie
Elblazaninnn (2025.05.22)

info

5  
  0