Wybrany wątek opinii
Pisowski Bubel, ale miliardy wzięte. W zębach oddacie
Do moderacji
Odpowiedz
48
126
@Netkot - Bonżur wykształcony młody z dużego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
77
21
przynajmniej nie alf
Do moderacji
Odpowiedz
17
11
@Netkot - Trzaskowski pieniadze przeznaczone na przekop chcial zmarnowac na falszywa plandemie przeznaczajac te pianiadze dla koszernych koncernow farmaceutycznych.
Do moderacji
Odpowiedz
51
47
@Polexit - "Trzaskowski pieniadze przeznaczone na przekop chcial zmarnowac na falszywa plandemie" - KŁAMIESZ
Do moderacji
Odpowiedz
40
48
@Netkot - Wybitny absolwent collegium humanum. Brawo Ty. Jutro idę do stomatologa, że mieć w czym ta kasę przynieść, tylko nie wiem gdzie dostarczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
6
16
@bra - Nie wiedzą gdzie oddać, wiedzieli skąd wziąć. Cały PIS
Do moderacji
Odpowiedz
17
21
@Netkot - gdybyb był PIS dawno by to było zrobione platfusy wykradli ostatnie pieniądze na budowę to wsiarstwo głodne kasy
Do moderacji
Odpowiedz
27
20
@Netkot - a co po pisowskim trolu czyli "polexit"można sie spodziewać-szkolony w kc pis
Do moderacji
Odpowiedz
15
15
@bra - bra wal teraz na info tam pewnie czekaja na twoję pisowskie "mądrości"
Do moderacji
Odpowiedz
16
12
@bra - Nadal czekam na odpowiedź.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@KapitanSzyderca - kc pis pewnie "robi " tylko do 15
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
@Polexit - Co to jest "plandemia"? Fałszywy to masz umysł. Nie Polexit, ale pakuj manele i na Węgry, do Białorusi lub Korei Płn. tam twoje klimaty.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
To ciekawe. Przekop otwarto we wrześniu 2022 i jeszcze ponad rok Pazerni i Skorumpowani rządzili, ale niczego od tamtego czasu nie zrobili. To tłuste koty się obżarły, a takim jak ty rzucali ochłapy i zadowalali was. Wiedzieli komu rzucają, bo zapracować... ? ale po co? lepsze ochłapy.
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
@Netkot - Nie strasz ruski Trolu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione" - KŁAMIESZ! Co byłoby zrobione. Ponad 2 lata wszystko stało nietknięte za PIS, TAK za PIS! Nikt pieniędzy poza PIS nie kradnie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
Widzę że twoim idolem jest alfons i sutener i na końcu jeszcze oszust. Uważaj na mieszkanie!
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Pokaz choć jedną inwestycje którą zakończył PiS
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". Tak jak Izery które pinokio obiecał w 2025 ? Zacznij myśleć tłuku
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". - Byłoby tylko pokazane naiwniakom w TV, tak, że niby jest zrobipne (wiarygodnie, jak ten przekop). Naiwniacy by w to, jak to naiwniacy uwierzyli, bo wierzą we wszystkie kłamstwa PIS, tylko dlatedo, że im kazano wierzyć, a nie myśleć logicznie. Są oszukiwani i by się za PIS nawet bili. Ten PiS, co ich za nos wodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Netkot - jestes chory.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Netkot - ,, W środę, 27 maja, prezydent Waraszawy i kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski zaapelował do rządu, by pieniądze, które mają zostać wydane na trzy - jego zdaniem - najbardziej kontrowersyjne inwestycje, zostały przeznaczone na skutki walki z epidemią koronawirusa. Jak wskazywał Trzaskowski, chodzi o Centralny Port Komunikacyjny, którego budżet szacowany jest na 75 mld zł, a który, według niego, powinien być przekazany na "poduszkę antykryzysową". Chodzi też o budżet Polskiej Fundacji Narodowej (ponad 100 mln zł), który powinien zostać przekazany na pomoc szpitalom. Z kolei dwa mld zł z przekopu Mierzei Wiślanej powinny zostać, zdaniem kandydata, przekazane na premie dla lekarzy i pielęgniarek. , ,-źródło:interia wydarzenia. Przeproś i uciekaj wstretny troliku.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5