Wybrany wątek opinii

W tym kraju już nic się nie da zrobić, to jest wieczne przeciąganie liny a barany po jadnej I po drugiej stronie są tak mocne, że lina ani drgnie, zaraz będą prosić jak już nie raz w historii o najazd na własny kraj ' tak jak donoszą na Polskę do Unii o wstrzymanie KPO - teraz sa przy władzy I nie wiedzą jak to odblokować co sami zablokowali, czy są gdzieś większe durnie na świeci od tych pseudo polaków- wstyd mi za nich, bo reprezentują nasz kraj- mieszkam na zachodzie I czesto słyszę te drwiny z Polaków, którzy sami na to ciężko pracują.
Emigrant pl. (2025.05.21)
@Emigrant pl. - "zaraz będą prosić jak już nie raz w historii o najazd na własny kraj". Przecież oni już prosili o pomoc swoich mocodawców
Targowica bis (2025.05.21)
@Targowica bis - Targowica bis to jest Wasz kochany PIS.
(2025.05.22)
Powrót do komentarzy