UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". - Byłoby tylko pokazane naiwniakom w TV, tak, że niby jest zrobipne (wiarygodnie, jak ten przekop). Naiwniacy by w to, jak to naiwniacy uwierzyli, bo wierzą we wszystkie kłamstwa PIS, tylko dlatedo, że im kazano wierzyć, a nie myśleć logicznie. Są oszukiwani i by się za PIS nawet bili. Ten PiS, co ich za nos wodzi.