UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@lobo51 - Jak te budowlane buble do 2050 roku się nie rozpadną beton marny, już się sypie, a co dopiero za 25 lat. Bo awaria na awarii bez końca. No ale jaki postęp, tor wodny 2 lata stał nie ruszony, hałdy ziemi na dnie rzeki, chwastów były jak bal na starówce za płotem PIS sobie robił, ale wówczas w TVP tego szamba wykonawczego nie pokazywali, kamery pokazywały tylko to co trzeba. To co dziś też nie działa. Brak słów

Netkot