61
21.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione" - KŁAMIESZ! Co byłoby zrobione. Ponad 2 lata wszystko stało nietknięte za PIS, TAK za PIS! Nikt pieniędzy poza PIS nie kradnie.
Netkot (2025.05.21)
Zmyślasz, a kamerdyner ZAWSZE LEPSZY OD ALFA - Jak nisko trzeba upaść by alfa popierać, no chyba że ma się z alfem interesy
Netkot (2025.05.21)
... a służących lokują w drugim wagonie..... ja wam to załatwię nikt mnie nie ogra... bu ha ha.
(2025.05.21)

info

4  
  2
Na przekopie ruch jak na lotnisku w Radomiu. Wszystko się pięknie spłaca.
Edziu (2025.05.21)

info

9  
  1
Gdybyś utrzymywał higienę nie miałbyś zajadów.
(2025.05.21)
Nie mam zajadów i utrzymuję higienę.
Netkot (2025.05.21)
Banda PIS + Maliniak świętowali na całego, !!!!! A Ciemnogród ich dalej popiera.
Zakanalak (2025.05.21)

info

3  
  6
Drodzy Państwo gdzie wy widzicie ten port, . na razie to pogłębiają rzekę. Skończą optymistycznie patrząc w 2030r. Dlaczego nie budują równolegle zaplecza i nabrzeży. ?.Dlaczego nie ma inwestorów i przetargów na tereny przylegle do rzeki? Proces projektowy z uzgodnieniami to następne kilka lat a kiedy budowa? Przecież trzeba wybudować nowe mosty drogi i linie kolejowe. Kiedy? To już powinno być przynajmniej w budowie. Czy ktoś wie jak to ma wyglądać w przyszłości! Będą się kulać od wyborów do wyborów i obiecywać... Popatrzcie na Gdańsk, ,terminal kontenerowy na środku zatoki zrobili w dwa lata i kosztował tylko 800mln.. A u nas lipa, podejrzewam że 2050 rok to jet realny termin zakończenia prac.
lobo51 (2025.05.21)
Widzę że twoim idolem jest alfons i sutener i na końcu jeszcze oszust. Uważaj na mieszkanie!
lobo51 (2025.05.21)
Pokaz choć jedną inwestycje którą zakończył PiS
lobo51 (2025.05.21)