UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". Tak jak Izery które pinokio obiecał w 2025 ? Zacznij myśleć tłuku
@"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione ". Tak jak Izery które pinokio obiecał w 2025 ? Zacznij myśleć tłuku