A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lewaki strasza ze lodowce sie roztopia i zaleja swiat a jednoczesnie protestuja nad przekopem
W tym kraju już nic się nie da zrobić, to jest wieczne przeciąganie liny a barany po jadnej I po drugiej stronie są tak mocne, że lina ani drgnie, zaraz będą prosić jak już nie raz w historii o najazd na własny kraj ' tak jak donoszą na Polskę do Unii o wstrzymanie KPO - teraz sa przy władzy I nie wiedzą jak to odblokować co sami zablokowali, czy są gdzieś większe durnie na świeci od tych pseudo polaków- wstyd mi za nich, bo reprezentują nasz kraj- mieszkam na zachodzie I czesto słyszę te drwiny z Polaków, którzy sami na to ciężko pracują.
Humus, namuły z domieszką muszli i kamieni, wilgotne, miękkoplastyczne gliny pylaste piaszczyste i pylaste zwięzłe.
Po jakiemu to?
dyskutują osobnicy którzy nic nie osiągnęli w życiu - port jest niezbędny do zwiększenia miejsc pracy, tylko ślamazary przesuwają termin jego uruchomienia.
Podstawówka nie wystarczyła żeby zrozumieć?
Platforma Obywatelska wyprowadza z ruiny Polska po 10 latach nierządów pis, 300 Miliardów zł deficytu w budżecie Polski na 2025 rok to kasa na pokrycie długów pis. Nadal nie wiadomo co stało się z 1750 miliardów złotych, objawionych w długu ukrytym zaciągniętym przez nierząd pis, gdzie to skradli i wyprowadzili, do Orbana? czy do putina? tylko przez Tuska Dobrotliwego Serca pisiory nie siedzą w areszcie wydobywczym, a powinno się zamknąć wszystkich 50 tysięcy, aby nie mataczyli, inaczej tych pieniedzy już nigdy nie zobaczymy
@Polexit - Co to jest "plandemia"? Fałszywy to masz umysł. Nie Polexit, ale pakuj manele i na Węgry, do Białorusi lub Korei Płn. tam twoje klimaty.
To ciekawe. Przekop otwarto we wrześniu 2022 i jeszcze ponad rok Pazerni i Skorumpowani rządzili, ale niczego od tamtego czasu nie zrobili. To tłuste koty się obżarły, a takim jak ty rzucali ochłapy i zadowalali was. Wiedzieli komu rzucają, bo zapracować... ? ale po co? lepsze ochłapy.
@Netkot - Wiesz co netkot, twój Kamerdyner powiedział że zamknie granice z niemcami żeby migrantów nie wwozili..... mnie ze śmiechu zajady popękały a co ty na to? O, muszę sprawdzić jakie dziś miał poglądy wicetusk i jakie będzie miał jutro. No trzeba być na bieżąco.
@Netkot - Nie strasz ruski Trolu.