61
21.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Netkot - Wybitny absolwent collegium humanum. Brawo Ty. Jutro idę do stomatologa, że mieć w czym ta kasę przynieść, tylko nie wiem gdzie dostarczyć.
bra (2025.05.21)
@Netkot - NIE "mój PIS", bo mój komentarz nie jest polityczny ĆFOKU. Wyrażam opinię o obecnie panujących czasach, gdzie na kupienie czarnej kawy do biura trzeba robić 3 miesięczny przetarg. Nie rozumiesz, nie komentuj prosty chłopie.
pszetarg_na_pszetarg (2025.05.21)
@bra - Nie wiedzą gdzie oddać, wiedzieli skąd wziąć. Cały PIS
Netkot (2025.05.21)
@Netkot - gdybyb był PIS dawno by to było zrobione platfusy wykradli ostatnie pieniądze na budowę to wsiarstwo głodne kasy
(2025.05.21)
Wychodzenie z głębokiego kaczyzmu będzie trwało lata
Spadek po pis (2025.05.21)

info

19  
  32
@Netkot - a co po pisowskim trolu czyli "polexit"można sie spodziewać-szkolony w kc pis
nielubiekaczek (2025.05.21)
@bra - bra wal teraz na info tam pewnie czekaja na twoję pisowskie "mądrości"
(2025.05.21)
@bra - Nadal czekam na odpowiedź.
KapitanSzyderca (2025.05.21)
PO nie robi kompletnie NIC 300 milionów deficyt i zero inwestycji. Widać to nie tylko na przekopie ale i w całym kraju. Co oni robią z tą kasą DT może zakopuje w Zakopanem Albo.... idzie w bok. Mam nadzieję że PO szybkimi upadku tej zbieraniny za wszystko odpowiedzą... PO=totalny zastój w gospodarce i zamykanie firm.
(2025.05.21)
@KapitanSzyderca - kc pis pewnie "robi " tylko do 15
(2025.05.21)