UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Netkot - Wiesz co netkot, twój Kamerdyner powiedział że zamknie granice z niemcami żeby migrantów nie wwozili..... mnie ze śmiechu zajady popękały a co ty na to? O, muszę sprawdzić jakie dziś miał poglądy wicetusk i jakie będzie miał jutro. No trzeba być na bieżąco.


Anuluj