UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Platforma Obywatelska wyprowadza z ruiny Polska po 10 latach nierządów pis, 300 Miliardów zł deficytu w budżecie Polski na 2025 rok to kasa na pokrycie długów pis. Nadal nie wiadomo co stało się z 1750 miliardów złotych, objawionych w długu ukrytym zaciągniętym przez nierząd pis, gdzie to skradli i wyprowadzili, do Orbana? czy do putina? tylko przez Tuska Dobrotliwego Serca pisiory nie siedzą w areszcie wydobywczym, a powinno się zamknąć wszystkich 50 tysięcy, aby nie mataczyli, inaczej tych pieniedzy już nigdy nie zobaczymy

Elblążanintoja