A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Były urzędas - żałuj urzędas
mafia
Dlaczego, ? dlatego tak często zmienia stanowiska, ,żeby nie zdążyli postawić mu zarzutów, bo jak się tylko zaczną przyglądać co robi, to chłop chyc I już ma nową fuchę, dobry sloczek to taki, które se nieda wskoczyć na plecy, bo plecy ma po to, by mu nikt nie podskoczył.
Rady nadzorcze, dyrektorzy, prezesi, kierowniczki, x ilość takich ludzi w różnych WiKach, ZuO, EPEC, urzędy MOSiR, i na końcu ludzie którzy płacą za wszystko jak za zboże.
Haha ale nas pięknie ograli systemem
@No tak. - A pomyślałeś człowieku, że ktoś sam tak nie zmienia stanowisk tylko tak się dzieje po zmianach prezydentów. Każdy kolejny robi zmiany, przesunięcia na stanowiskach. Wszystkich "ekspertów" zapraszam do pracy w urzędzie a potem do wypowiedzi. Nie znam tematu ale się wypowiem.
Kolesiostwo ???
No i teraz PO-fanatycy, rozumiem ze przygotowanie merytoryczne i umiejetnosci ma na najwyzszym poziomie:)) Na 100% to nie jest polityczna miotła:))) hehehehe
system ludzi zniewolnionych jest dopięty
Gratulacje Adam!
Miałem kilkukrotną nieprzyjemność być interesantem pana Jocza. Cisną się słowa niecenzuralne. M.i. nie raczył odpowiedzieć na skierowane do niego pisma, mimo że to psi obowiązek urzędnika. Buta i arogancja.