Wybrany wątek opinii
No i teraz PO-fanatycy, rozumiem ze przygotowanie merytoryczne i umiejetnosci ma na najwyzszym poziomie:)) Na 100% to nie jest polityczna miotła:))) hehehehe
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@hipokryzja z ega - Jaka hipokryzja, normalna zmiana stołków.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0