Wybrany wątek opinii

No i teraz PO-fanatycy, rozumiem ze przygotowanie merytoryczne i umiejetnosci ma na najwyzszym poziomie:)) Na 100% to nie jest polityczna miotła:))) hehehehe
hipokryzja z ega (2025.05.17)
@hipokryzja z ega - Jaka hipokryzja, normalna zmiana stołków.
(2025.05.18)
Powrót do komentarzy