A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Żałosne....
@hipokryzja z ega - Jaka hipokryzja, normalna zmiana stołków.
Podobny do Gawła
Mamy lekarza jako ministra od plecaków na wojnę, to i mamy tego pana od odpadów. Czy Ten pan ma jakieś kwalifikacje odnośnie utylizacji?
Tak bez konkursu ? nieładnie.
Prawda jest taka, że kilka lat siedział na stołku od kultury i brał duże pieniądze za nic. Pojęcia nie miał, gdzie jest i o co chodzi.
@chester - Pomimo to spółki skarbu państwa osiągały zyski i to duże. Teraz przynoszą straty bo są nieudolnie zarządzane oraz obsadzone przez znajomych i polityków wszystkich partii tej niepolskiej koalicji. Wtedy byli z PIS, a teraz są z PO, od Hołowni i Kosińska i lewicy. Czyli trzy razy więcej. Tak doją. Rząd też mamy największy ilościowo, ale mało sprawny i kompetentny.
Artykuł tylko potwierdza Polskę kolesiów aktualnie rządzących. W Elblągu prezydent jest z partii Trzaskowskiego i wszystko się wyjaśniło. Dla wątpiących do zastanowienia przy urnie wyborczej.
Tak pozbyli się go...
Kurde a ten nowy prezydent to miał takie ambitne plany a tu bach player one awansuje...30 lat pracy j jest w końcu dyrektorem... żałosne