UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i teraz PO-fanatycy, rozumiem ze przygotowanie merytoryczne i umiejetnosci ma na najwyzszym poziomie:)) Na 100% to nie jest polityczna miotła:))) hehehehe

hipokryzja z ega

Anuluj