UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@No tak. - A pomyślałeś człowieku, że ktoś sam tak nie zmienia stanowisk tylko tak się dzieje po zmianach prezydentów. Każdy kolejny robi zmiany, przesunięcia na stanowiskach. Wszystkich "ekspertów" zapraszam do pracy w urzędzie a potem do wypowiedzi. Nie znam tematu ale się wypowiem.
Żal