UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie można się dostać na teren aeroklubu, główna brama jest strzeżona przez wojskowych z karabinami w ręku - pisze do nas jeden z Czytelników. Zawsze są tacy niesforni i ciekawscy, którzy wszędzie chcą wejść, tak, jak za Komuny i są zdziwieni, że nie wszędzie można. szczególnie na teren wojskowy. Trochę wyrozumiałości w obecnych czasach nie zaszkodzi. Ja raczej chciałbym się dowiedzieć od Portelu kiedy skonczy się ta szopka Państwa Majkowskich z łąką na Placu Konstytucji i drugi wesołek - własciciel lokalu zabitego od paru lat deskami na 1 Maja 2.Ta niemoc władz Miasta jest bardziej denerwująca niż problem osoby, która za wszelką cenę i nie wiemy po co chce wejść na teren Lotniska