Wybrany wątek opinii

Na pewno będą tu do września póki Ruscy z Białorusią będą mieli ćwiczenia wojskowe "Zapad" Gromadzą już od jakiegoś czasu sprzęt i zasoby ludzkie na terenie Bielarys. W niektórych kręgach mówi się że to przygotowania do wojny z NATO. Takie same ćwiczenia były przed napaścią na Ukrainę. Elbląg i Braniewo idzie na pierwszą linię obrony.
Jack Strong (2025.05.15)
@Jack Strong - Chyba prędzej Litwa Łotwa Estonia powinny się obawiać. Po co ruskom wojna z nami, mamy wiekszą armię niż te 3 kraje nadbałtyckie łącznie. W tle pomoc NATO, choć w obliczu ostatnich wydarzeń nie jest to takie oczywiste jak jeszcze kilka lat wstecz
(2025.05.15)
@Jack Strong - Weź może popatrz na mapę i sprawdź gdzie Białoruś, a gdzie Elbląg i Braniewo, a potem pisz głupoty.
KapitanSzyderca (2025.05.15)
Powrót do komentarzy