UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jakiLos spotkałbyPolaków odmawiającychWalki w obronieKrainyU, gdybyGB jakoPrezydent zdołał karęŚmierci dlaDezerterów do prawaWcisnąć, a potem: jeśli nawet nie on, ale jegoNastępca wysłałbyPolaków bronićKrainyU. JakiLos spotkałbyPolaków odmawiającychWalki w jakiejkolwiek nie naszejWojnie?SzczęśćBoże czyKula wŁeb dlaPacyfistów?
???