Wybrany wątek opinii

i tu się kłania polityka PEOWCÓW którzy rozwiązywali JW w 2011 roku.
xasecew (2025.05.15)
@xasecew - "No bo przecież z Rosją trzeba żyć z taką jaka ona jest"
Kamerdyner (2025.05.15)
@Kamerdyner - "No bo przecież z Rosją trzeba żyć z taką jaka ona jest" - Bracia Rosjanie, zapomniałeś
(2025.05.15)
"Bracia Rosjanie, zapomniałeś" - obejrzyj ten filmik i znajdź tam słowo "bracia". Nie znajdziesz więc po co powielasz kłamstwa i bzdury. Łatwo sprawdzić.
(2025.05.15)
Powrót do komentarzy