Wybrany wątek opinii
i tu się kłania polityka PEOWCÓW którzy rozwiązywali JW w 2011 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
52
44
@xasecew - "No bo przecież z Rosją trzeba żyć z taką jaka ona jest"
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Kamerdyner - "No bo przecież z Rosją trzeba żyć z taką jaka ona jest" - Bracia Rosjanie, zapomniałeś
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
"Bracia Rosjanie, zapomniałeś" - obejrzyj ten filmik i znajdź tam słowo "bracia". Nie znajdziesz więc po co powielasz kłamstwa i bzdury. Łatwo sprawdzić.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5