UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piłka nożna pięknie oddaje marność województwa warmińsko mazurskiego. Niestety. Olimpia w trzeciej (że facto 4) lidze. Stomil zaraz spadnie do czwartek ligi - czyli 5 ligii !!! To jest jakiś dramat. Nawet podlaskie ma wielki Białystok. Niestety w tym województwie nie ma pieniędzy i żadnego rozwoju, przykre.

wichura

Anuluj