UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Alleluja ! I nareszcie skończy się biadolenie o nowym stadionie. Uffff.... Kwestię podgrzewanej murawy należy też rozważyć. Lepiej załatać dziesiątki dziur w jezdniach niż wydawać kasę na fanaberie. Miasta nie stać na takie "luksusy".

Puzon

Anuluj