UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Alleluja ! I nareszcie skończy się biadolenie o nowym stadionie. Uffff.... Kwestię podgrzewanej murawy należy też rozważyć. Lepiej załatać dziesiątki dziur w jezdniach niż wydawać kasę na fanaberie. Miasta nie stać na takie "luksusy".
Puzon