UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To już koniec nie ma już nic brawo trener brawo zarząd brawo koordynator-dyrektor czy jak zwał Przybyła. Może jak odejdą szkodnicy to za 2,3 lata Olimpia się odrodzi bo jak nie pogoni się ich to maks 4 liga przez będzie