UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Alleluja ! I nareszcie skończy się biadolenie o nowym stadionie. Uffff.... Kwestię podgrzewanej murawy należy też rozważyć. Lepiej załatać dziesiątki dziur w jezdniach niż wydawać kasę na fanaberie. Miasta nie stać na takie "luksusy".

Puzon