UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smutna i niezrozumiała informacja Ciekawe co dla przetrwania tego zakładu zrobili elblascy posłowie, pani Gelert i pan Krasulski. Bo chyba za coś biorą od lat wysokie pensje


Anuluj