UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Smutna i niezrozumiała informacja Ciekawe co dla przetrwania tego zakładu zrobili elblascy posłowie, pani Gelert i pan Krasulski. Bo chyba za coś biorą od lat wysokie pensje
Smutna i niezrozumiała informacja Ciekawe co dla przetrwania tego zakładu zrobili elblascy posłowie, pani Gelert i pan Krasulski. Bo chyba za coś biorą od lat wysokie pensje