UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani, tylko kogo to obchodzi, nawet nie media państwowe, bo trzeba za reklamówke jak za zboże. No i nie wiadomo, gdzie turyści mają te atrakcje, skoro nigdzie nie jest głoszone, że Bulwar Zygmunta to rejony portu. Trochę wprowadza w zabłądzik. Także Miiasto politycznie nie ma żadnego znaczenia, tworzy się niemoc organizacyjna, a brak nowej inwestycji jakoś zyskownej to bez potencjału marketingowego rozwój biznesu. Ale konstruktywne rozwiązanie prestiżowego splendu może być w mieście normalny stadion. Nie znowu jakiś wał z budką komentatorską tylko świątynia piłkarska, z komfortową widocznością i z odnawialną wodą, czy tzw. harvestingiem (w zasobach lepiej wyprofilowanej Si )

filter