74
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Polecam kanał "Frycz trener" na YT - fajnie gość objaśnia gospodarkę, politykę, współczesność, ciekawe odniesienia i dygresje. Nie polecam lemingom ofkorz; P PS. a ten pan uśmiechnięty ze zdjęcia... to przypadkiem nie powinien czegoś wyjaśniać po słynnej aferze "zimnych term" z jego udziałem?... nasze państwo (jednak wciąż pod jakąś tam okupacją) znowu pokazało "profesjonalizm"; )
Bążur (2025.04.26)

info

2  
  0
Tak masz racje nie ma PO, zostalo same( ZLO) !!!!
SLOIK OGORKOW (2025.04.26)

info

4  
  0
W Unii nie ma nic za darmo.. Zwłaszcza teraz. Za jakis czas okaże sie ze pieniadze zostały przyznane, ale na pewnych warunkach o których władza nawet szeptem nie powie..
Potpis (2025.04.26)

info

4  
  0
@Irek Szaf - Lekarz cię wita
(2025.04.26)
Kaczkę posłuchaj trollu
(2025.04.26)
@Irek Szaf - Nigdy w Elblągu nie będzie pisu ani owocu to już wasza końcówka
(2025.04.26)
to zmień okulary
(2025.04.26)
cHe... no to przy okazji wątku o "rozbudowie usług okołoportowych" wraca temat portowy przed Elblągiem. Gdzieś od Nadbrzeża pod ujście nad Zalew. A kasa w 2028 dla Elbląga może być po 2032,żeby dalej głosować na trzecią kadencje. Ale finansowanie to nie przeszkoda w mieście, bo na renowacje brzegu środki są tylko nie ma jakiegoś ośrodka w regionie, który robiłby to. Wszystko zostało przejedzone na ulice, do tego zafajdane spływającym nurtem deszczu ze styku śmietnisk i pyłem z zaparkowanych byle gdzie pojazdów
Pęklewo (2025.04.26)
@Pęklewo - Europa niczego aż do wyborów, to obecny premier trybunę niech znowu zacznie odnawiać olimpijską 😍 Rządowe delegacje na cały świat jadą i może w Polsce być z piłki nie tylko jakiś pieniądz
p .s (2025.04.26)
Sto bajerów, dla uśmiechniętych frajerów. Reszcie nie jest, już do śmiechu! Dobrze w 500 dni, zrobiła sobie ekipa Tuska. Trwa branie całymi garściami pod siebie. Gdzie się da i co się da.
(2025.04.26)

info

2  
  0