A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Polecam kanał "Frycz trener" na YT - fajnie gość objaśnia gospodarkę, politykę, współczesność, ciekawe odniesienia i dygresje. Nie polecam lemingom ofkorz; P PS. a ten pan uśmiechnięty ze zdjęcia... to przypadkiem nie powinien czegoś wyjaśniać po słynnej aferze "zimnych term" z jego udziałem?... nasze państwo (jednak wciąż pod jakąś tam okupacją) znowu pokazało "profesjonalizm"; )
Tak masz racje nie ma PO, zostalo same( ZLO) !!!!
W Unii nie ma nic za darmo.. Zwłaszcza teraz. Za jakis czas okaże sie ze pieniadze zostały przyznane, ale na pewnych warunkach o których władza nawet szeptem nie powie..
@Irek Szaf - Lekarz cię wita
Kaczkę posłuchaj trollu
@Irek Szaf - Nigdy w Elblągu nie będzie pisu ani owocu to już wasza końcówka
to zmień okulary
cHe... no to przy okazji wątku o "rozbudowie usług okołoportowych" wraca temat portowy przed Elblągiem. Gdzieś od Nadbrzeża pod ujście nad Zalew. A kasa w 2028 dla Elbląga może być po 2032,żeby dalej głosować na trzecią kadencje. Ale finansowanie to nie przeszkoda w mieście, bo na renowacje brzegu środki są tylko nie ma jakiegoś ośrodka w regionie, który robiłby to. Wszystko zostało przejedzone na ulice, do tego zafajdane spływającym nurtem deszczu ze styku śmietnisk i pyłem z zaparkowanych byle gdzie pojazdów