UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cHe... no to przy okazji wątku o "rozbudowie usług okołoportowych" wraca temat portowy przed Elblągiem. Gdzieś od Nadbrzeża pod ujście nad Zalew. A kasa w 2028 dla Elbląga może być po 2032,żeby dalej głosować na trzecią kadencje. Ale finansowanie to nie przeszkoda w mieście, bo na renowacje brzegu środki są tylko nie ma jakiegoś ośrodka w regionie, który robiłby to. Wszystko zostało przejedzone na ulice, do tego zafajdane spływającym nurtem deszczu ze styku śmietnisk i pyłem z zaparkowanych byle gdzie pojazdów
Pęklewo