74
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miejscowi stendaperzy. Już mi się nudzą te ryj... , przepraszam - buziulki. Był Dwór i czworaki. Ci z czworaków mogli obserwować czasem dwór z zewnątrz. Dzisiaj czworaki są we dworze a dworu nie ma i nie ma kto przekazywać kultury. Ta ekipa, Missan, Wcisła, Portas na razie jest między czworakami a dworem. Ela i Paryski Antek nie wytrzymali tempa uśmiechu obłudy i pogardy. Pisał Adaś Mickiewicz, poeta koszerny: "było cymbalistów wielu... ".
(2025.04.26)

info

2  
  0
Przedstawiono nam świetlisty plan (po roku 2027 będzie musiał powstać taki mechanizm ale jak na razie pewne jest to że po roku 2027 będzie rok 2028) Na razie nie wiadomo jakie środki środki zostaną przeznaczone na ten plan (być może będziemy wiedzieli jesienią, być może jesienią będzie również wysyp grzybów w lasach) Tak wiele wspaniałych inwestycji możemy zrealizować w Elblągu za środki które być może będą ale być może ich nie będzie (jeżeli specjalny instrument finansowy dla regionów przygranicznych zostanie wdrożony, to pieniądze z niego będą dostępne w latach 2028-2034)
smacznej kiełbasy (2025.04.27)

info

2  
  0
Podoba mi się organizowanie konferencji prasowej dla zdarzenia nazwanego "być może w przyszłości". Przecież to wróbiarstwo polityczne.
(2025.04.27)

info

3  
  0
"Być może"... Być może ktoś Was wreście rozliczy
gość1234 (2025.04.28)

info

0  
  0