UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Unii nie ma nic za darmo.. Zwłaszcza teraz. Za jakis czas okaże sie ze pieniadze zostały przyznane, ale na pewnych warunkach o których władza nawet szeptem nie powie..
Potpis
W Unii nie ma nic za darmo.. Zwłaszcza teraz. Za jakis czas okaże sie ze pieniadze zostały przyznane, ale na pewnych warunkach o których władza nawet szeptem nie powie..
Potpis