UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Unii nie ma nic za darmo.. Zwłaszcza teraz. Za jakis czas okaże sie ze pieniadze zostały przyznane, ale na pewnych warunkach o których władza nawet szeptem nie powie..

Potpis

Anuluj