UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam kanał "Frycz trener" na YT - fajnie gość objaśnia gospodarkę, politykę, współczesność, ciekawe odniesienia i dygresje. Nie polecam lemingom ofkorz; P PS. a ten pan uśmiechnięty ze zdjęcia... to przypadkiem nie powinien czegoś wyjaśniać po słynnej aferze "zimnych term" z jego udziałem?... nasze państwo (jednak wciąż pod jakąś tam okupacją) znowu pokazało "profesjonalizm"; )

Bążur

Anuluj