UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polecam kanał "Frycz trener" na YT - fajnie gość objaśnia gospodarkę, politykę, współczesność, ciekawe odniesienia i dygresje. Nie polecam lemingom ofkorz; P PS. a ten pan uśmiechnięty ze zdjęcia... to przypadkiem nie powinien czegoś wyjaśniać po słynnej aferze "zimnych term" z jego udziałem?... nasze państwo (jednak wciąż pod jakąś tam okupacją) znowu pokazało "profesjonalizm"; )
Bążur