A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Byłem w 10 krajach, pracowałem i zwiedzałem, co będzie jak i mnie tak potraktują ! Dzisiaj uśmiechnąć się do dziecka nie można bo już podejrzane. Chore !
@Polexit - Wet ty już Polskę opuściłeś i rezydujesz u wujka Łukaszenki. nie nudź tymi swoimi histeriami. na info już cię nie lubią?
A kobieta miała prawo robić zdjęcia ?
Oczywiście, że przed wyborami nie ma informacji, że w Elblągu powstanie Centrum Integracji Uchodźców.. ale po wyborach, jak wygra Bążur to już będzie musztarda po obiedzie.. Oby tym razem Polak okazał się mądry przed szkodą.
Portel powiela pisowski przekaż dnia
Naczelny jak widac, to typowy lewak, wiec proponuje mu przyjac gosci do domu.....
ustawka pod wybory
Ooo widzę, że naczelny coraz bardziej "uśmiechnięty". Jaki będziesz miał uśmieszek jak jakiś inżynier zrobi coś Twojemu dziecku? Przestań włazić w... łaski jełropejczykom i się ogarnij. W Elblągu mieszkasz!
PORTEL jak w8dsc dostal juz wytyczne z w Wawy, zeby napisac sprostowanie 🤣🤣🤣
jaka propaganda.....
szkoda tylko ze 90% mieszkancow Ega to typowe TUM... bo i tak zaglosuja na rafalka....
smutne ale prawdziwe
lewactwo tego nie rozumie i tak