173
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podobno Polska to kraj gościnnych katolików. Tylko ja ich nigdzie nie widzę
Obłudni hipokryci (2025.04.22)

info

10  
  11
Nie dajmy się zwariować !
(2025.04.22)

info

2  
  5
@Dalmatyńczyk - Wracamy z mężem ze spaceru, mała dziewczynka, niespełna dwuletnia, ciągnie wiaderko wypełnione piaskiem. Widać, że sprawia jej to trudność, ale się do nas uśmiecha i mówi niezrozumiałym dla nas językiem. Jej tata, zajęty telefonem siedzi na placu zabaw. Nawet nie zauważył, że dziecko już jest za ogrodzeniem. Mój mąż zapytał dziewczynkę, uśmiechając się- pomóc Ci? Rozumiem, idąc tropem Twojego komentarza, powiem dostać po gębie bo uśmiecha się i mówi do nieznajomego dziecka. Nie rozumiem takich ludzi.
starsza pani (2025.04.22)
Pis wpuścił ich kilkaset tysięcy legalnie sprzedając wizy. Kilkanaście tysięcy miesięcznie przechodziło granicę. Teraz ich Niemcy oddają
Rządy pislamistów (2025.04.22)

info

5  
  8
Nie życzę sobie żadnych patroli cywilnych w mieście. Wszystkie pogromy tak się zaczynały.
xxxxxaaaaa (2025.04.22)
@Gosia777 - Tym bardziej nie potrzeba nam tych z eksportu.
(2025.04.22)
Ciekawe jak "szanowny" pan redaktor zareagowałby gdyby to jego dzieci były fotografowane przez takich TYPÓW. Niech się pan rozejrzy i zobaczy co się dzieje, w szczególności za zachodnią granicą. A następnym razem zanim doda takie denne wypowiedzi zastanowi się dwa razy. Myślenie nie boli.
Zażenowana (2025.04.22)
@Dalmatyńczyk - To może Niemcy dla Niemców, Anglia dla Anglików, Irlandia dla Irlandczyków itd. niech wszyscy Polacy wracają do Pólski dla Polaków
(2025.04.22)
To teraz już za kilka dni nasilą się ataki rasistowskie w republice pislamskiej
(2025.04.22)

info

4  
  0
Naczelny chyba nie ma dzieci. Tu nie chodziło o to że ktoś sobie stał i był, tylko co robił. Nie ważny był kolor skóry, wiek itp. ale.. bezpieczeństwo dzieci i to jest najwaznijesze i nie chodzi o nienawiść a reakcjie. Nie można dać się ogłupić poprawności politycznej, jeśli ktoś zyje w danym kraju to musi przestrzegać kodeksu karnego. Może niech Naczelny napisze artykuł ile dzieci ginie, zdjęcia to początek, nikt normlany (dorosly) nie zaczepia dzieci. O tym był post, abyśmy uważali na nasze dzieci. Nie ważne kto ale co robi!
Mocna (2025.04.22)

info

7  
  2