UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście, że przed wyborami nie ma informacji, że w Elblągu powstanie Centrum Integracji Uchodźców.. ale po wyborach, jak wygra Bążur to już będzie musztarda po obiedzie.. Oby tym razem Polak okazał się mądry przed szkodą.