UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście, że przed wyborami nie ma informacji, że w Elblągu powstanie Centrum Integracji Uchodźców.. ale po wyborach, jak wygra Bążur to już będzie musztarda po obiedzie.. Oby tym razem Polak okazał się mądry przed szkodą.


Anuluj