UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście, że przed wyborami nie ma informacji, że w Elblągu powstanie Centrum Integracji Uchodźców.. ale po wyborach, jak wygra Bążur to już będzie musztarda po obiedzie.. Oby tym razem Polak okazał się mądry przed szkodą.