UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooo widzę, że naczelny coraz bardziej "uśmiechnięty". Jaki będziesz miał uśmieszek jak jakiś inżynier zrobi coś Twojemu dziecku? Przestań włazić w... łaski jełropejczykom i się ogarnij. W Elblągu mieszkasz!

Cris1980

Anuluj