173
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To wygląda na ustawkę.
patopatriota (2025.04.22)

info

12  
  5
atmosfera polityczna w Polsce przypomina tę międzywojenną z lat trzydziestych, wiemy jak się skończyło.
(2025.04.22)

info

12  
  1
Akurat najwięcej przestępstw na dzieciach dokonują rodzeni Polacy. Co to za bojówki, jakie patrole obywatelskie- nie życzę sobie.
iurp (2025.04.22)

info

13  
  14
Wszystkim tak widzącym kwestie cudzoziemców, a szczególnie o innej barwie skóry zalecam pomyśleć o możliwości wyboru przez konklawe nowego papieża z Afryki bądź Azji. A taka ewentualność jest realna. Wtedy to też będzie zagrożenie ? Aha jeśli ta pani nie wie o tym, to informuję ją, że ci cudzoziemcy w niedzielę wielkanocną robili też zdjęcia w Parku Kajki, ale nie zauważyłem, aby swoim zachowaniem wzbudzali jakieś obawy, mimo że były tam dzieci. Po prostu zachowywali się normalnie.
Vannientan (2025.04.22)

info

10  
  11
co za bzdury
(2025.04.22)

info

6  
  1
@Dalmatyńczyk - Połowa tych "patriotów", którzy nie chcą innych ras w Polsce zajadają się kebsami od cudzoziemców. Tyle w temacie
Jango (2025.04.22)
@Mędrzec - Nie wiedziałam, że poniedziałkowy wieczór to środek dnia!!!!! Przeczytaj artykuł dokładnie!!!!
(2025.04.22)
@Polexit - Szanowny Panie. To, że Niemcy zawracają uchodźców do naszego kraju to jest tylko i wyłącznie wina PIS-u, którego członkowie dawali za pieniądze na lewo i prawo wizy - głośna sprawa, trzeba drodzy Pisiorki wziąć to na klatę. Druga sprawa - dopiero niedawno prezydent Duda podpisał ustawę PO wstrzymującą udzielanie wiz uchodźcom, którzy nielegalnie przekroczyli naszą granicę. Trzecia sprawa, jeżeli chcesz wyjść z Unii Europejskiej to wyjedz na Białoruś, będziesz bardzo szczęśliwym i szanowanym obywatelem. Po czwarte - przez osiem lat Kaczyński ze swoimi przydupasami rządził Polską dzieląc nas dosłownie we wszystkim. Jedyne, co mogę w chwili obecnej zarzucić PO to fakt, że nie są zdolni do szybkiego rozliczenia PIS-u za wszystkie machlojki i kradzieże. I źle się stało, że kandydatem na prezydenta został Trzaskowski, a nie Sikorski. Pamiętam jak Kaczyński śmiał się z PO, że z Trzaskowskim dadzą sobie radę, ponieważ z Sikorskiego nie są w stanie pokonać. Tu Tusk strzelił sobie w stopę.
pragmatyk (2025.04.22)
Najważniejsze, fundamentalne i warunkujące dalsze działania pytanie: Kim oni są?
(2025.04.22)

info

3  
  0
@Gosia777 - W Polsce ma. Prawdziwy Polak się nie uśmiecha !
(2025.04.22)