UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ooo widzę, że naczelny coraz bardziej "uśmiechnięty". Jaki będziesz miał uśmieszek jak jakiś inżynier zrobi coś Twojemu dziecku? Przestań włazić w... łaski jełropejczykom i się ogarnij. W Elblągu mieszkasz!

Cris1980