A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
widocznie nie mieszka tam nikt wazny, za to priorytetowo robią nowogródzką dla kilku domków i przedszkola
widocznie nie mieszka tam nikt wazny, za to priorytetowo robią nowogródzką dla kilku domków i przedszkola
Mieszkańcy niech w spółdzielni pytają !!!
Co to jest "ścieszkie", to jakieś zapożyczne słowo, czy może dialekt jakiś?
@zpasiony Michau M. - Zapraszamy na Nowogródzką..... domów to chyba tu jest kilkadziesiąt, 3 osiedla z blokami i przedszkole... tak dla jasności. Skończcie z tą zawiścią i nienawiścią. Co za naród - Polska to kraj upadły, nie ma dla niej ratunku z takimi obywatelami. Tylko jak się leje. Zawiść i zazdrość....
A w centrum mieszka ok 40 tys. Ludzi. Pełno, przedszkoli, szkół i urzędów. Chcesz dalej się porównywać?
Bo mieszka tam ktoś ważny.
40 lat czekałem na remont Grochowskiej=SUPER
Jeżeli jest tak jak napisał buttermilch, że to obiecywał i nic nie zrobił to go teraz rozliczcie, napiszcie pismo do niego do um do rady i niech się wywiązuje ale macie dobitny przykład działań obiecanek wyborczych róznych ludzi, można obiecac wszystko, kto naiwny zagłosuje, da się złapac na banał, a potem jak ktoś się gdzies dostanie to nic nie zrobi albo połowicznie i co mu zrobicie? przez 4 lata ma ktoś fuchę miejską, chyba ze przy drugiej kadencji im podziekujecie. Na janowskiej mieszkała kiedyś rodzina bidzińskich ale to nie jego bo on z robotniczej pochodzi, może jechał na sentymencie sasiadów? No to macie! Wnioski wyciągnijcie sami. Ale możę jeszcze zrobi wam te ulicę skoro ponoc obiecał jak napisał buttermilch, skoro to było w obietnicach, ja nie wiem nie widziałam, ale skoro wy to wiecie to walczcie o swoje. prościej postawić przystanek, usunąc słup albo postawić ławeczkę niż znaleźć kase na ulice.
- "W tegorocznym budżecie kompleksowy remont ul. Janowskiej nie został ujęty. " hahah czyli w tym roku lipa, może za rok, dwa, jak nie zapomną a czas leci.. moze ktoś inny to wam zrobi o ile zagłosujecie; -D